Mrazená je skvelá

MRAZENÁ JE SKVELÁ

ČERSTVO ZOZBIERANÁ Z FARMY je ihneď po zbere PREVEZENÁ DO TOVÁRNE v tesnej blízkosti polí. Tu je umytá, olúpaná, prípadne nakrájaná a BLANŠÍROVANÁ V PARE. Tak sa zničia nežiadúce enzýmy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v zelenine a ktoré spôsobujú jej starnutie a stratu vitamínov.

ČERSTVÁ ZELENINA

ČOZBIERANÁ Z FARMY, umytá a zabalená, PUTUJE DO SUPERMARKETOV alebo na FARMÁRSKE TRHY. Tam je skladovaná a čaká na svoj predaj.

MRAZENÁ ZELENINA

Po blanšírovaní je zelenina  ZMRAZENÁ ŠOKOM. Táto unikátna metóda zmrazenia nepotrhá bunkovú štruktúru a v podstate ZABLOKUJE VŠETKY VITAMÍNY A CHUTE v množstve a v podobe, akú mala zelenina v deň, kedy bola zozbieraná.

ČERSTVÁ ZELENINA

DOBA, ktorá ubehne MEDZI ZMEROM, kúpou a samotnou KONZUMÁCIOU, môže trvať až  2 TÝŽDNE.

MRAZENÁ ZELENINA

Celý PROCES SPRACOVANIA NETRVÁ DLHŠIE AKO 4 HODINY od zberu najmä vďaka tomu, že naše továrne sú v tesnej blízkosti polí s našou zeleninou

ČERSTVÁ ZELENINA skonzumovaná bezprostredne po zbere ponúkne VŽDY NAJVYŠŠIE NUTRIČNÉ HODNOTY, OBSAH VITAMÍNOV A VÝRAZNÚ CHUŤ. Čerstvá zelenina má veľmi krátku trvanlivosť. Po 4 hodinách od zberu dramaticky stráca svoje vitamíny. A väčšina z nás z práve zozbieranej zeleniny varí len veľmi zriedka.